Bemutatkozás

Egyesületünket 2014-ben alapítottuk azzal a céllal, hogy különösen - a lovassportra és lövészetre - előmozdítsa az embereket az egészséges életmódra, kitartásra valamint fegyelemre nevelje a sporttevékenységen keresztül, útmutatást nyújtson az egészséges életre.

Egyesületünk támogat minden olyan tevékenységet, amelyben bármilyen formában is szerepel a hagyományőrzés, legyen szó táncról, gasztonómiáról, dalról.

Saját területünkön szervezett lovasoktatással, "pusztabusszal" rendelkezésre állunk a lovak szerelmeseinek, valamint fogathajtó versenyek számára is tudunk helyszínt biztosítani.

A régióban egyedülálló lőterülettel, 106 méteres pályával és 4 lőállással rendelkezünk. Rendszeresen szervezünk fegyvar és vadász vizsgára felkészítést.

A régió legnagyobb és legelismertebb böllérversenyét rendszeresen januárban tartjuk meg a Napkorona Udvarházban, amelyre határon innen és túlról is érkeznek résztvevők és érdeklődők is.