A divatos borosta titka

Barber

Az elmúlt években egyre inkább divatossá vált a borosta a férfiak körében. Ha az utcán körbenézünk, láthatunk több fajta borostát is, és a különbség nem csupán abban van, hogy kinek milyen sűrű az arcszőrzete, hanem abban is, hogy mennyit hajlandó foglalkozni a divatos borosta kialakításával.

Sokan úgy gondolják, hogy nem nehéz borostásnak lenni, hiszen csak annyi a teendő, hogy pár napig nem kell borotválkozni. Azonban ez nem fogja hozni a megfelelő eredményt!
Ez a biztos út az igénytelen, úgynevezett borotválkozatlan kinézethez.
A divatos borostával ugyanis több a tennivaló, mintha minden nap megborotválkozna az ember.
Az első dolog a formázás. Ez sem egyszerű, nem megy ösztönösen. Aki otthon egyedül állneki, annak elég sokat kell majd próbálkozni, hogy a kívánt formát megtalálja. Már csak ezért is jó választás egy barber shop Budapest szívében, mert ott gyakorlott rutinos barberek tudják kialakítani a megfelelő borosta fazont. Sőt, a borotvát aztán vágni is kell, hogy ne alakuljon át szakállá. Szóval aki igazán divatos borostát szeretne, az jobb, ha profikra bízza magát, és felkeres egy barber shopot!

Megosztás