Adventi kalendárium nőknek

Advent

A karácsonyi időszak sokak számára jelenti azt, hogy felkapunk pár kilót a nagyünnepi lakmározás közben. És ez nem csak arra a pár napra vonatkozik, amíg karácsony van, hanem már az adventi időszakkal kezdődik, és egészen szilveszter utánig tart.

Az adventi időszakban általában az adventi kalendárium az, ami hozhatja a plusz kalóriákat, azonban ennek vége!
Kapható ugyanis már kozmetikai adventi kalendárium is, ami kifejezetten nőknek szól, és nem, nem csokik vannak benne elrejtve, hanem különleges kozmetikumok. Hatalmas előnye a mellett, hogy ez nem hízlal, hogy 24 féle kozemtikumot lehet így kipróbálni kicsiben, ami aztán akár megvásárolható normál, nagy kiszerelésben is. Így mondhatjuk, hogy nem csupán adventkor, hanem az egész évben hasznos lehet egy ilyen 24 db-os próbacsomag.

Megosztás