Ajándékba is Brainbox társasjátékok!

Brainbox

A Brainbox quiz játékok nagyszerű kérdezz-felelek típusú társasjátékok. Kompakt a csomagolása, mert nagyrészt egy 12cm-es kockában vannak a kártyák és szükséges játékeszköz. A Brainbox játékokban különböző, érdekes témakörök köré épülnek a kérdések és egyedül vagy csoportosan is lehet játszani a kártyákkal. A kétféle játékszabály alapján lehet elsősorban tanuló, vagy inkább versenyző játékról beszélni.

Melyik Brainbox játékot ajánljuk ajándékba?A válasz nagyon egyszerű. Nagyon sok téma szerepel a Brainbox társasjátékok dobozaiban. Mindenki megtalálhatja azokat a kérdéseket, amivel játszva tanulhat. A játékok több életkornak is megfelelőek lehetnek.

Melyek a legnépszerűbb Brainbox játékokA népszerűségi listát a Peppa malac és Brainbox Bogyó és Babóca vezeti. Ezek után a kicsiknek szóló matematikai, angol és egyéb oktató játékok
A Brainbox egy nagyszerű készségfejlesztő társasjáték család a család minden tagjának. Játszva tanít, és alapos tudást ad a következő évekre
Nézzd meg az összes Brainbox-ot, és válaszd ki a kedvenc témád amiről többet akarsz tudni

Megosztás