Ipari csatlakozók nem csak az iparosoknak

Ipari csatlakozó

Az ipari csatlakozó kifejezés nyilván sokan legyintenek, hogy arra nekik semmi szükségük, mivel nincs üzemük, komolyabb műhelyük, nem iparosok.
Azonban érdemes átgondolni egy ipari csatlakozó használatának lehetőségét, mielőtt végképp elvetnénk az ötletet.
Ezek kifejezetten strapabíró, sok esetben porálló, akár fedeles kivitelben is készülnek. Nem okoz sérülést, ha naponta többször kirántjuk belőle a csatlakoztatott eszközt, jobban ellenállnak a mechanikai behatásoknak is.
Vannak 3 fázisú ipari csatlakozók is. Ha van 3 fázisunk, akkor érdemes egy 3 fázisú ipari csatlakozót is felszereltetnünk valahova, hátha valamikor szükség lesz rá. A nagyteljesítményű gépek gyakran igényelnek ilyen bekötést.
Szóval amikor a melléképület, a garázs vagy épp a tároló helyiség elektromos tervezése folyik, mindenképp érdemes elgondolkozni azon, hogy ilyen masszív, strapabíró csatlakozókat. aljzatokat szereltessünk fel, amit később nem kell annyira óvni, félteni!

Megosztás