Kerti buli könnyedén

Piac

Imádom a kert partykat. Összejön a csapat, jókat eszünk, iszunk, és általában feregeteges a hangulat.
2 nehézsége van egy ilyen eseménynek: az előkészületek, és a végén az elpakolás.
Nos én találtam egy szuper megoldást, amivel az előkészületeket lerövidíthetem, így egy csomó felesleges munkától kímélem magam, és időt is nyerek.
Észrevettem, hogy egy jó kerti főzőcskénél, mindjuk bográcsozásnál egy csomó időm megy el azzal, hogy a zöldségeket előkészítsem. Persze a bográcsba beborítani az összetevőket már nem sok munka, de mégis. Az a sok zöldségpucolás, darabolás az kikészít.
És jött a szuper mindent megváltó találmány, ugyanis már kapható konyhakész zöldség is! Nem kell pucolni, darabolni, tisztítgatni. Sőt, ami még egyszerűbbé teszi a dolgot az az, hogy el se kell menni érte a boltba, ugyanis konyhakész zöldség már online is rendelhető. Nem nehezebb megrendeli, mint egy mobiltokot, vagy egy hajszárítót, így mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a megoldást.

Megosztás