Szoknya vagy nadrág?

Ruha

Ha öltözködik egy nő, akkor elég sok kérdés merülhet fel a napi szett összeállításánál, amiben az egyik kulcsfontosságú kérdés, hogy szoknyát vagy nadrágot vegyen fel az ember.

A szoknya szexibb. Jobban megfogja a férfiak szemét. Egy kivillanó boka vagy térd is már igen vonzó lehet a férfiaknak. Szóval ha hódítani szeretnék, akkor mindenképp szoknyát választok. Másik alkalom, amikor ugyancsak a szoknyára esik a választásom, ha elegánsan szeretnék öltözni. Egy kis kosztüm az nekem sokkal szimpatikusabb, ha szoknya tartozik hozzá.

Azonban van igen sok női nadrág is a ruhatáramban. Tényleg mindenféle. Vannak elegánsabb darabok, de ugyanakkor van farmer, illetve még terepmintásak is. Így minden alkalomra, eseményre, programra a megfelelőt vehetem fel. A nadrág sokkal praktikusabb mint a szoknya, sokkal oldottabban tudok benne megjelenni bárhol. Nem kell attól tartani, hogy felcsúszik, mint egy szoknya. Szóval a női nadrágok sokkal praktikusabbak, és igen sokoldalúan viselhetők.

Megosztás